Читомо > Календар подiй > Олена Романенко проведе лекцію «Метафори Донбасу»

Календар подiй

Олена Романенко проведе лекцію «Метафори Донбасу»

05-03-2016 | 12:00
м. Київ, Освітня станція 31В1, вул. Пушкіська 31-в-1

Сила, міць, тяжка праця та шоденний героїзм. Донбас вміє гартувати характер. Відсікає непотрібне. Спрощує складне до найпростішого, до найважливішого. Це – ментальний портрет Донбасу. Але як і чому був сформований цей образ?

Історія Донбасу – це історію формування спільноти із певною ідентичністю. І географічне положення, і економічні особливості регіону, і мистецтво слова відіграли у цьому становленні не останню роль.

Як українська література вплинула на формування уявлень про цей регіон серед українців? Які слова використовувалися для опису Донбасу у поезії, прозі, есеїстиці? Якою буде ідентичність мешканців Сходу України через десятиліття?

5 березня о 12:00 Освітня станція 31В1 запрошує Вас на першу лекцію «Метафори Донбасу: як література змінила образ Сходу України» в рамках проекту «Українська література» в музеї-квартирі П.Тичини.

Українська література – це курс з 10 лекцій з української літератури. Будемо переосмислювати культи та культових постатей, зраду та зрадників, кохання по-українськи, жіночність та владу, кітчі та стереотипи. Лекції проходитимуть щотижнево у музеї-квартирі П. Тичини.

Довідка:

Олена Романенко – доктор філологічних наук, доцент кафедри новітньої української літератури, заступник директора Інституту філології університету ім. Шевченка.

Вартість: 80 грн.
Реєстрація на сайті або за телефоном: (044) 22-486-89

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe