Читомо > Календар подiй > На літпремію імені Ісаака Бабеля оголошений конкурс

Календар подiй

На літпремію імені Ісаака Бабеля оголошений конкурс

15-04-2016 | 19:00
Україна

В Одесі заснували міжнародну літературну премію імені Ісаака Бабеля.

Нагорода має стати логічним продовженням проекту з увіковічнення літературної спадщини Ісаака Бабеля, який було розпочато зі встановлення пам’ятника письменнику в Одесі. Основним критерієм відбору творів має бути «тиранія смаку», як вважав сам письменник. Премія спрямована на створення нового культурного контексту в місті й стане майданчиком для формування художніх смаків у сучасному суспільстві.

Премію присуджуватимуть за найкращу розповідь або новелу. Переможець одержить 60 тисяч гривень, за друге місце передбачено 30 тисяч, а за третє — 15 тисяч гривень.

Твори приймаються до 15 квітня 2016 року. Церемонія нагородження запланована на 13 липня, день народження Ісаака Бабеля. Вона відбудеться в Одеському літературному музеї.

Засновниками літературної премії є Одеська обласна державна адміністрація та її голова Михайло Саакашвілі, а також Всесвітній клуб одеситів, президентом якого є Михайло Жванецький.

До складу журі міжнародної премії увійдуть онук Ісаака Бабеля, актор, режисер і літератор Андрій Малаєв-Бабель, письменник і сценарист Андрій Дмитрієв, головний редактор журналу «Радуга» Юрій Ковальський, поет Сергій Махотін, письменник Борис Мінаєв та літератор і редактор Валерій Хаїт.

Деталі 

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe