Читомо > Календар подiй > Мирослав Дочинець презентує нову книгу «Розрада-гора»

Календар подiй

Мирослав Дочинець презентує нову книгу «Розрада-гора»

10-03-2017 | 17:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Карпатська вежа» запрошує на зустріч із Мирославом Дочинцем та презентацію його нової книги «Розрада-гора». 

«У кожного – своя гора Розрада, своя висхідна дорога на неї. І свій спуск. Бо дві заповітні речі шукаємо в цьому світі – розраду і поклик. Розраду від чогось і поклик до чогось. І чекаємо тих слів».

Мирослав Дочинець

Ця книжка — продовження циклу («Многії літа. Благії літа», «Вічник», «Світован», «Синій зошит») про дивовижного карпатського старця Андрія Ворона. У ній — крихти його мудрих роздумів, спогадів, передбачень, одкровень і порад, як жити довго у здоров’ї, щасті, спокої та радості. Себто філософія життя для кожної людини й на кожен день.

Книга надрукована на папері з соломи, тверда обкладинка, золоте тиснення, шовкова стрічка-ляссе. Ілюстрована чудовими витинанками художника-філософа Андрія Пушкарьова.

Тел.: (044) 235-88-50

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe