Читомо > Календар подiй > Лілія Мусіхіна поговорить про сучасне сприйняття Революції гідності та війни

Календар подiй

Лілія Мусіхіна поговорить про сучасне сприйняття Революції гідності та війни

17-02-2016 | 18:30
м. Тернопіль, Книгарня «Є», вул. Валова, 5-9

Письменниця, громадська діячка та волонтерка Лілія Мусіхіна у рамках проекту «Війна» поговорить на тему: «Революція гідності та військові дії на Сході, їх відображення у свідомості громадян сьогодні». Модератор – Юрій Матевощук.

Лілія Мусіхіна – українська письменниця й етнограф, яку нині знають передусім як громадську діячку й активістку тернопільської «Самооборони». Однак Лілія – не просто активістка й не просто волонтер. Вона – перша з тернополянок, яка кинула клич створити волонтерський рух помочі воїнам АТО. За час російсько-української війни Мусіхіна разом з побратимами організувала цілу волонтерську мережу.

Організаторка акції збору коштів для військових «Холодно? А хлопцям на передовій?!!», за дві години якої 15 учасниць акції зібрали 13791 грн.
На початку березня 2015-го започаткувала громадську акцію «Голодую, щоб не втратити Надію» в підтримкуНадії Савченко. До акції в перші ж дні приєдналося 10 тернополянок.
Ще раніше вона пройшла Майдан. Як справжній боєць, належала не до жіночої, а до чоловічої сотні Самооборони Майдану…

Тел.: (0352) 25-44-59

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe