Читомо > Календар подiй > КОЛО КНИЖКИ обговорить зміну цінностей в українській літературі

Календар подiй

КОЛО КНИЖКИ обговорить зміну цінностей в українській літературі

20-04-2016 | 17:00
м. Львів, книгарня «Є», пр-т Свободи, 7

Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва, а також організація «Пласт» запрошує на КОЛО КНИЖКИ з підлітками. Цього разу поговоримо про зміну цінностей в українській літературі.

Українська література впродовж останніх століть зазнала значних трансформацій — не лише в жанрах, формах і стильових засобах, а й у цінностях, які завжди були лейтмотивом будь-якого тексту. Те, що було актуальним ще сто років тому, зараз видається дещо дивним для сучасного читача. Більше того, картина світу українських класиків часто не збігається з сьогоденними уявленнями та поглядами на життя. На черговому КОЛІ КНИЖКИ поміркуємо разом із підлітками над тим, як змінилися цінності в українській літературі за останнє століття, які теми стали провідними або ж лише набувають популярності, а також спробуємо дати відповідь на питання: наскільки зміна цінностей в художніх текстах може сформувати читацький світогляд?

Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe