Читомо > Календар подiй > Книжкова виставка-форум пройде в Одещині

Календар подiй

Книжкова виставка-форум пройде в Одещині

22-05-2016 | 10:00
м. Одеса (різні локації)

20 – 22 травня 2016 року на виконання обласної комплексної програми «Культура Одещини – 2014-2016 роки» в ОННБ відбудеться XVIІ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині».

Програма виставки-форуму передбачає широкий спектр інформаційно-рекламних заходів. Серед них: промоакції, мистецький ярмарок, зустрічі з видавцями, поетами і письменниками, автограф-сесії, майстер-класи за участі майстрів народної творчості, «дискусійна студія» тощо.

Вперше на виконання Державної цільової програми підтримки і розвитку читання та Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року» планується проведення свята дитячої книги, підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року» та визначення переможців з-поміж 100 юних претендентів Одеського регіону.

Приймаючи естафету попередніх виставок, програма XVIІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» передбачає проведення виїзного свята української книги в одному з районних центрів Одеської області та благодійну акцію – передачу книг сільським бібліотекам.

Будуть також відзначені видавництва, які впродовж багатьох років беруть активну участь у виставці-форумі «Українська книга на Одещині».
Запрошуємо видавців та книгорозповсюджувачів взяти участь у виставці-форумі «Українська книга на Одещині».

Програма

Деталі

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe