Читомо > Календар подiй > «Книголюби Володимира» обговорять перекладені дитячі книжки

Календар подiй

«Книголюби Володимира» обговорять перекладені дитячі книжки

27-04-2018 | 17:00
м. Володимир-Волинський, книгарня «Є», вул. Ковельська, 6

Засідання читацького клубу «Книголюби Володимира»: обговорення книжок «Моя бабуся просить їй вибачити» Фредріка Бакмана (видавництво «#книголав») та «Манюня» Наріне Абгарян (видавництво «Рідна мова»).

Світлі, теплі історії із солодким присмаком ностальгії і бабусиних пиріжків, просякнуті спогадами безтурботного дитинства і світлим сумом за часами, які не повернути, – саме такі книжки стануть темою нашого квітневого обговорення. Особлива, наповнена пригодами дружба між онучкою і бабусею, право на інакшість і на вибір своєрідної моделі поведінки, спогади про минуле і секрети, які приходять із нього в листах – усе це і не тільки зосереджене у сумній і веселій книзі Фредріка Бакмана «Моя бабуся просить їй вибачити», яка стала бестселером у найбільших країнах світу.

Босоноге і пустотливе дитинство, сповнене веселими і ризикованими пригодами – і сувора, але справедлива бабуся, яка пильно слідкує, аби порядок не став хаосом із роману Наріне Абгарян «Манюня» допомагають пригадати й свої дитячі роки.

На засіданні Читацького клубу ми поговоримо про все це, а також поділимося пригодами із власного дитинства і спогадами про своїх бабусь. Приходьте і беріть із собою гарний настрій та бажання спілкуватися!

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe