Читомо > Календар подiй > Катерина Бабкіна проведе «Хвилинку слави»

Календар подiй

Катерина Бабкіна проведе «Хвилинку слави»

08-09-2016 | 19:00
м. Київ, клуб «Наш Формат», пров. Алли Горської, 5

Творча зустріч із українською письменницею, сценаристом, драматургом Катериною Бабкіною. Катя розповість нам про талант і досягнення, віру в себе і незламність, щастя і мрії, а також прочитає для нас кілька своїх віршів, разом ми переглянемо короткометражний фільм «Жовта коробочка», з яким Катя дебютувала як режисер, також авторка підпише кілька книжок, відповість на запитання, розповість про цікаві та важливі проекти за її участю. Модератор зустрічі: Слава Світова.

Катерина Бабкіна – авторка поетичних книг «Вогні святого Ельма», «Гірчиця» та «Знеболювальне і снодійне», збірки оповідань «Лілу після тебе» та «Щасливі голі люди», роману «Соня» і дитячих повістей «Гарбузовий рік» та «Шапочка і кит». Співпрацювала і співпрацює як колумніст та журналіст з такими виданнями в Украні та закордоном як Esquire, Le Monde, Harpers Bazaar, Buro24/7, Українська Правда, Бізнес, Фокус, Платформа тощо.

Вона мандрує світом і любить Життя. Вона сміливо і легко перетворює свої мрії на цілі. Вона – справжня, харизматична, сильна і вразлива водночас. Вона викликає захоплення і заздрощі, але попри усе – завжди – йде вперед!

Вхід: 100 грн. Реєстрація обов’язкова

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe