Читомо > Календар подiй > Goethe-Institut проведе семінар із літературної критики з Крістофом Шрьодером

Календар подiй

Goethe-Institut проведе семінар із літературної критики з Крістофом Шрьодером

17-12-2017 | 10:00
м. Київ, Bibliothek Goethe-Institut Ukraine, вул. Волоська, 12/4

Літературний критик – найкращий читач? Саморозуміння, нові форми та очікування від літературної критики.

Літературна критика в Німеччині має довгу традицію, але наразі мусить активно адаптуватись до цифрових викликів середовища. Останні декілька років були результативними і для української літературної критики: літературні платформи активно закріплюють свої позиції у інфопросторі, помітно зросла кількість рецензій у друкованих медіа, через що зростає й потреба у жвавій фаховій думці літературного критика.

Скільки влади має критик над читачем, видавцем та автором? В чому полягають можливості та знаходяться межі літературної критики? Яким критеріям має відповідати вдала рецензія?

Щоб знайти відповіді на ці та Ваші власні запитання, Goethe-Institut в Україні запросив вільного автора та критика Крістофа Шрьодера 17 грудня провести семінар у Києві.

До участі запрошуються літературні журналісти, літературні критики, рецензенти, студенти- літературознавці (знання німецької мови є перевагою).

Реєстрація до 04.12.2017.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe