Читомо > Календар подiй > Екскурсію виставкою Марії Примаченко проведе Олена Шестакова

Календар подiй

Екскурсію виставкою Марії Примаченко проведе Олена Шестакова

24-09-2016 | 14:00
м. Київ, Національний музей українського народного декоративного мистецтва, вул. Лаврська, 9, 2-й корпус

Шанувальників творчості Марії Примаченко запрошують на кураторську екскурсію по виставці «М. П. Фантастична реальність». 

Марія Примаченко (1909 – 1997) – геніальна українська художниця, народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, яка досягла світового визнання та мистецьких вершин, створивши власний мистецький стиль, в межах якого нескінченні варіанти декоративних, орнаментальних, жанрових і пейзажних композицій з квітами, птахами та звірами. Одна з найбільших колекцій творів Марії Примаченко (650 одиниць) зберігається у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва.

Екскурсію проведе завідувач відділу музею, хранитель колекції декоративного розпису, ікон та писанок Олена Іванівна Шестакова, яка була знайома з художницею, неодноразово зустрічалася з нею, формувала музейну колекцію творів Марії Примаченко впродовж 40 років. Олена Шестакова була куратором понад 60-ти виставок, у яких представлялися твори художниці як в Україні, так і за її межами. Вона є автором-упорядником, разом з Є. І. Шевченком, мистецького альбому «Марія Примаченко (Приймаченко)».
Якщо ви бажаєте прийти з дітками і хвилюєтеся, чи буде їм цікво, запевняємо: буде! В рамках кураторської екскурсії для дітей ми пропонуємо програму «Малюємо в стилі Примаченко».

Вартість вхідного квитка:

  • для дорослих – 30 грн.
  • для власників «Картки киянина» – 20 грн.
  • для школярів, студентів та пенсіонерів – 10 грн.

Телефон/факс: (044) 280-36-93

Моб.: (068) 778-02-70, (066) 675-72-68

E-mail: novmuz@ukr.net

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe