Читомо > Календар подiй > До Дня незалежності відкриється виставка «Письменники-державотворці»

Календар подiй

До Дня незалежності відкриється виставка «Письменники-державотворці»

23-08-2017 | 16:00
м. Київ, Національний музей літератури, вул. Б.Хмельницького, 11

Напередодні Дня Незалежності України та в День Державного Прапора України відбудеться відкриття виставки «Письменники-державотворці» до 100-річчя Української революції. Експозиція виставки представить матеріали з фондів Центрального державного історичного архіву України та бібліотеки імені О.Ольжича, з колекції та бібліотеки музею.

До участі у заході запрошені українські письменники, дослідники історії України, джерелознавці, літературознавці та творча громадськість. Звучатимуть патріотичні пісні у виконанні співачки і бандуристки Надії Боянівської.

Захід продовжиться поетичним читання «Твоїм будущим душу я тривожу….» за участю українських письменників. Учасниками мистецької події будуть вже добре знані письменниці Наталка Поклад, Марія Морозенко, Оксана Кротюк, Тетяна Череп-Перегонич, Тетяна Власова, Тетяна Шептицька, Злата-Зоряна Паламарчук та творча молодь.

Окрім того діятиме виставка творчих робіт вихованців Київської дитячої школи мистецтв №2 імені Михайла Вериківського – «Український віночок». Мистецькі роботи присвячені українським традиціям і звичаям, козацькій історії, казкам і легендам, мріям і сподіванням юних художників.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe