Читомо > Календар подiй > Даг Деттер презентує книгу «Державне багатство народів» в українському перекладі

Календар подiй

Даг Деттер презентує книгу «Державне багатство народів» в українському перекладі

17-01-2018 | 11:00
м. Київ, книгарня-кав’ярня «Видавництва Старого Лева», вул. Прорізна, 10

Презентація українського перекладу книги, яку газета «Financial Times» назвала найкращим виданням 2015 року – «Державне багатство народів» шведських економістів Дага Деттера та Стефана Фьольстера.

Книгу презентуватиме один з її авторів – президент шведської державної холдингової компанії «Stattum», економічний радник, який надає консультації інвесторам та урядам у Європі, США та Азії Даг Деттер. Модеруватиме зустріч старший економіст Центру економічних стратегій Дмитро Яблоновський.

Органи державної влади у всьому світі володіють державними активами на мільярди доларів (від корпорацій до лісів та історичних пам’яток). Велике національне багатство в більшості країн перевищує державний борг. У часі управління фінансовими кризами, які викликають велике занепокоєння, національне багатство значною мірою ігнорують. Разом зі співавтором видання Стефаном Фьольстером Даг Деттер упевнений, що якісне управління державними активами може допомогти вирішити проблему боргу, а ще таке управління дасть більший прибуток, ніж загальні інвестиції в інфраструктуру світу (транспорт, енергетика, зв’язок). Автори книжки стверджують, що завдяки покращенню управління національним багатством можливо збільшити стандарти життя та зміцнити демократичні інституції у всьому світі.

«У часи недовіри до традиційної політики та слабких державних фінансів, Даг Деттер та Стефан Фьольстер показують політикам, як довести, що вони – на боці людей, і як краще управляти державними активами, – говорить редактор з питань економіки «Financial Times» Кріс Жиль. – Для тих, хто при владі, не повинно бути підстав відкидати ці ідеї».

«Державне багатство народів є обов’язковим читанням для політиків та науковців, – вважає ад’юнкт-професор Гарвардської школи бізнесу, науковий співробітник Національного бюро економічних досліджень Альдо Мусаккіо. – Книга запрошує читачів до новаторського способу осмислення суверенного багатства, водночас висвітлюючи застосування підходів з приватного бізнесу до управління державними активами».

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe