Читомо > Календар подiй > Борис Севастьянов презентує книгу «Монах»

Календар подiй

Борис Севастьянов презентує книгу «Монах»

12-10-2017 | 18:30
м. Харків, книгарня «Є», вул. Сумська, 3

Зустріч з автором книги «Монах» Борисом Севастьяновим.

Повість «Мoнах» – це історія про сучасного представника «загубленого покоління», бійця-добровольця, який повернувшись з АТО, намагається призвичаїтись до мирного життя в Харкові. Але виявляється, що навколишній світ змінився. Змінилося рідне місто, змінилися люди, змінилися друзі. Та й постійні спогади про війну не дають спокою.

«Мoнах» – книга про біль і самотність, про неприкрашену правду війни, про пошуки сенсів, про дружбу, життя і втрати. Автор піднімає у повісті складні питання, пов’язані з подальшим шляхом України на тлі війни. Питання політичного і морального вибору, які має задати собі кожен свідомий член суспільства. Автор ілюстрацій до книги – відомий художник Гамлет Зіньківський.

Довідка:

Борис Севастьянов – харківський композитор, аранжувальник, співак. Автор академічних творів, музики до фільмів, комп’ютерних ігор. Автор низки пісень, присвячених війні на Сході України, які набрали мільйони переглядів в YouTube. Починаючи з 2014 року дав в зоні АТО близко 300 концертів на підтримку військових та цивільних. Записав спільні пісні з гуртами TaRUTA, Гайдамаки, П@п@ Карло, зі співаком Іваном Ганзерою, поетом Дмитром Лазуткіним.

Тел.: (057) 717 03 99.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe