Читомо > Календар подiй > «Бібліотечна країна» запрошує на фотовиставку «Відродження бібліотек сходу України»

Календар подiй

«Бібліотечна країна» запрошує на фотовиставку «Відродження бібліотек сходу України»

02-07-2017 | 11:00
м. Київ, Національна бібліотека ім. Ярослава Мудрого, вул. Грушевського, 1

Фотовиставка «Відродження бібліотек сходу України» триватиме з 21 червня по 2 липня. Організатор проекту – Благодійний фонд «Бібліотечна країна».

Бібліотека в нинішніх умовах – це не тільки книгосховище, але і центр спілкування, діалогу, неформальної освіти та дозвілля. Особливо це є актуальним для територій постраждалих від конфлікту на сході України, де є велика кількість переселенців, які мають потребу в різних освітніх та реабілітаційних послугах. Але і самі бібліотеки переживають складні часи, деякі з них евакуйовані з зони конфлікту і мають налагоджувати роботу в нових умовах.

Метою фотопроекту є висвітлення процесу відродження бібліотек сходу України і становлення їх як центрів громади та центрів підтримки внутрішньо-переміщених осіб. Проект реалізується Благодійною організацією «Благодійний фонд «Бібліотечна країна» в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe