Читомо > Календар подiй > Анна Єгорова навчить сучасній каліграфії сайн-пеном

Календар подiй

Анна Єгорова навчить сучасній каліграфії сайн-пеном

21-02-2018 | 19:00
м. Київ, Арт і Я, вул. Хрещатик, 32-б, оф. 8

Один з найуніверсальніших інструментів сучасної каліграфії – Pentel Sign Pen. І тепер йому присвячений курс з Анною Єгоровою, що розпочнеться 21 лютого.

Sign Pen – портативний японський маркер з гнучким кінчиком користується популярністю не лише в повсякденному житті, а і серед каліграфів. Свою популярність він завоював тим, що поєднує в собі можливості браш-пену та імітує гостре перо з плавними тонкими й нажимними лініями, декоративними розчерками.

У програмі:

  • основні принципи письма сайн-пеном;
  • ритм, динаміка та витонченість письма;
  • конструкції та варіації великих, малих літер;
  • декоративні елементи та розчерки
  • композиція слова та тексту.

У результаті курсу ви не лише опануєте сайн-пен, а і навчитесь створювати каліграфічні композиції, написи для листівок, сертифікатів, майбутніх логотипів або для подальшої векторизації.

Крім того, навички письма сайн-пеном – чудовий старт для тих, хто планує опанувати браш-пен або гостре перо в майбутньому.

Для кого: завдяки еластичному кінчику, який просто контролювати, Pentel Sign Pen лекго опанувати новачкам, які раніше не займалися каліграфією.

А для тих, хто вже має навички, цей курс допоможе досягти майстерності в роботі з браш-пеном.

Довідка:

Ann Yegorova – каліграф, дизайнер, займається каліграфію з 2015 року, випускниця більшості курсів школи каліграфії «Арт і Я». Вивчала китайську каліграфію з майстром Чи Шаотін. Анна – учасник виставок «Жива каліграфія» та «Живий шрифт», які відбулися на Книжковому Арсеналі 2016 і 2017.

А в 2016 році її робота ввійшла в популярне австралійське видання «Typism Book 3».

Старт: 21 лютого

Графік занять: щосереди о 19:00-21:00 / 8 занять

Інструменти та матеріали: для навчання необхідний браш-пен Pentel Sign Pen Brush Tip, який можна придбати в інтернет-магазині

Якщо ви хочете подарувати курс або один з модулів, ми можемо оформити подарунковий сертифікат та (або) набір інструментів для курсу.

Вартість та реєстрація

Або за телефонами 098 607 12 67 (Марія) або 098 635 48 46 (Алла).

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe