Читомо > Календар подiй > Олєґ Панфілов проведе презентацію “Розмови з “ватником”” та автограф-сесію

Календар подiй

Олєґ Панфілов проведе презентацію “Розмови з “ватником”” та автограф-сесію

--
м. Київ, книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46

Видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію книжки й автограф-сесію Олєґа Панфілова «Розмова з «ватником»». Модератор — Богдан Фенюк.

У цьому виданні, що є продовженням книжки «Антирадянські історії», професор Державного університету Ілії (Грузія), публіцист Олєґ Панфілов продовжує спроби пояснити сучасний феномен – появу й існування на одній сьомій частині земної поверхні території під назвою «Росія», в якій брехня є державною політикою, а вигадану історію видають як реальну.

За час існування цієї території було сформовано унікальну істоту – «ватника» – носія «ватної ідеології». Автор розповідає про цю ідеологію, що складається з культу особи, надуманого “православ’я», цензури і пропаганди, впевненості у «велико­держав’ї» та «непереможності».

Ця книга – також і про події новітньої історії в Грузії, Україні, а тепер у Сирії, що стали можливими внаслідок великої політичної гри, яка вибудовується на ще одній рисі «ватника» – імперськості його мислення.

Для широкого загалу: істориків, журналістів, студентів та всіх, хто цікавиться історією.

Довідка:

Олєґ Панфілов – професор Державного університету Ілії. У 2009–2012 роках – ведучий програм телеканалу ПІК. Коментатор української служби Радіо Свобода. Лауреат гран-прі Міжнародного кінофестивалю «Образ віри» (1993), нагороджений призом «За свободу преси» Information Safety and Freedom, ISF (2009), кавалер грузинського Ордена Честі (2013). Автор і упорядник 35 книг, виданих у різних країнах, автор сценаріїв 8 фільмів, близько 4000 статей, опублікованих у різних країнах.

Тел.: (044) 337 97 72

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Comments are closed.

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe