Українська художня проза

Щасливий. Гранецька Вікторія

03.08.2015 0 Автор:

Гранецька Вікторія. Щасливий. — К. : Нора-Друк, 2015

Вікторія Гранецька народилася 1981 року у мальовничому селі Юрівка, що на Вінниччині. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського. Перший роман Вікторії Гранецької «Мантра-омана» отримав гран-прі Міжнародного літературного конкурсу «Коронації слова-2011». Другий роман «ТІЛО™», який вийшов у 2013 році, увійшов у короткий список Всеукраїнського рейтингу «Книжка року’2013» у номінації «Красне письменство». Новий твір письменниці «Щасливий» отримав спецвідзнаку «Гранд Коронації слова – 2015».

Вона — українська дівчина, що виросла у Вінниці й понад усе любить своє місто. Він — азербайджанський хлопець-мусульманин, котрий мріє повернутися у Нагірний Карабах, де залишився його рідний дім. Здавалося б, ці двоє не можуть бути разом — тому що обставини, батьки, кілометри нездоланних шляхів, заборон та упереджень… але вони знайшли одне одного й поєдналися у шлюбі — попри нерозуміння і спротив оточення. Дитина, яка мала б народитися щасливою — адже саме так звучить її ім’я в перекладі українською — приходить у цей світ смертельно хворою. Та, кажуть, у житті не буває випадковостей. Що, як маленькому хлопчику судилося змінити дорослих людей, примирити два різних світи і зробити їх по-справжньому щасливими?

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe