Читомо > Новинки до Форуму видавців–2017 > Нон-фікшн > Історія війн і військового мистецтва. Леонтій Войтович, Юрій Овсінський

Нон-фікшн

Історія війн і військового мистецтва. Леонтій Войтович, Юрій Овсінський

12.08.2017 0 Автор:

Історія війн і військового мистецтва / Леонтій Войтович, Юрій Овсінський. – Харків: Фоліо. – 2017. – с. 800ISBN 978-966-03-7558-1 

Військова справа охоплює існування і розвитку будь-суспільства, а також стосунки між його членами. Виробнича культура, розвиток і прогрес технологій, налагодження виробництва і поява технічних засобів завжди пов’язані з війною. Таким чином, можна стверджувати, шо військова історія фактично є найбільшою повною історією людського суспільства, яка охоплює всі сторони його буття.

Перший том нашого видання присвячений історії війн і військового мистецтва від Давнього Єгипту до переходу до професійних найманих військ і європейського фронтиру (бл. 3060 р. до Христа – початок XVI ст. ). Основна увага приділена подіям і особистостями, які мали вплив на розвиток і еволюцію військової справи в Європі. Праця розрахована як на спеціалістів, так і на широкий загал, всіх, хто цікавиться військовою історією.

Ціна: 500 грн

Вже у IV тис. до н. е. у Месопотамії, Анатолії та Палестині з’являються укріплені міста-поліси  з організованим військом. Протягом IV–ІІІ тис. до н. е. воїни не мали оборонної зброї окрім мідного шолому-шишака і недосконалого щита з шкіри або тростини. Пізніше з’явилися довгі плащі з войлоку з мідними бляхами. Їх замінили трапецовидними щитами, які несли спеціальні щитоносці. Військо складалося з піхоти, озброєної бойовими палицями, булавами, бойовими сітками, списами з кремнієвими та мідними наконечниками, кінжалами та сокирками. Наступним етапом була поява колісниць, запряжених ослами. До кінця періоду нечисленна кавалерія відігравала допоміжну роль: її використовували для розвідки і переслідування розгромленого противника. 

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe