Читомо > Новинки до Книжкового Арсеналу 2017 > Бізнесова книга

Бізнесова книга

10 успішних українських брендів

Номер стенду: В3.11

Ославський Б. 10 успішних українських брендів / Богдан Ославський. – Брустури : Дискурсус, 2017. – 208 с. ISBN 978-617-7411-00-9

«10 успішних українських брендів» – книжка про найкращі вітчизняні компанії та організації, які задають ритм у своїх напрямках. Це щирі та натхненні історії створення власного бізнесу чи ініціативи. Історії про самовіддачу та самопожертву, про помилки й успіх, про тяжку, але пристрасну працю. Засновники брендів відкривають власні стратегії розвитку, розповідають, як вони виходили з кризових ситуацій і що дозволило їм виділитися з-поміж конкурентів. Історія кожного бренду супроводжується відвертим інтерв’ю із засновником чи візіонером, що розкриває його як особистість. Книжка «10 успішних українських брендів» стане джерелом унікального корисного досвіду та натхнення, для тих, хто хоче змінювати себе і світ навколо.

До книжки ввійшли історії «!FEST», «FEDORIV», «Sammy Icon», «SoftServe», «Tabletochki», «ОККО», «Української правди», УКУ, «Форуму видавців», Центру сучасного мистецтва «ДАХ».

Ціна: 125 грн

Замовити книгу 

«Віриш у бізнес – вкладаєш, не віриш – не вкладаєш. Я вкладав і вірив, що воно вистрелить».
Андрій Худо, засновник «!FEST»

«В українському бізнесі факап-менеджмент – це типове явище, завдяки якому кристалізується багато підприємців».
Олексій Малицький, засновник «Sammy Icon»

«Якщо ви на півроку швидше вийдете на ринок, то заберете клієнтів, на півроку пізніше – ваші інвестиції пропадуть».
Тарас Кицмей, засновник «SoftServe»

«Для мене Гарвард не є зразком. Там людські стосунки часто жахливі, там баталії, амбіції, егоїзм… Я би не хотів, щоб УКУ був таким».
Борис Ґудзяк, засновник УКУ

«Я переконаний, що вчитися можна тільки на реальних виставах, що треба відразу працювати, а не якось там вчитися плавати, а вже потім налити води в басейн».
Владислав Троїцький, засновник Центру сучасного мистецтва «ДАХ»

Дилема інноватора

Номер стенду: В3.25

Крістенсен К. Дилема інноватора / Клейтон Крістенсен; переклад з англ. Олександра Гончара. – Київ : Yakaboo Publishing, 2017. – 304 с. 

Одна з найбільш значущих бізнес-книг в історії за версією Wall Street Journal, Business Week та The Economist, бестселер, що опинився на верхівках рейтингів провідних американських видань, наукова праця, яку обов’язково має прочитати кожен сучасний у своїх поглядах керівник, підприємець чи менеджер. Клейтон Крістенсен, професор Гарвардської школи бізнесу, демонструє, як успішні компанії втрачають позиції лідера через відсутність розуміння характеру змін. Невдачі – це невід’ємна частина успіху, а «правильність» не є рецептом подолання кризи. Крістенсен закликає навіть в бізнесі використовувати фізичні та психологічні принципи світобудови, щоб реалізовувати свої найамбітніші плани.

…багатьох загальновизнаних засад раціонального господарювання насправді слід дотримуватися ситуативно. Бувають часи, коли не треба слухати клієнтів, коли треба інвестувати у розробку менш прибуткових продуктів нижчої якості, коли треба агресивно завойовувати малі, а не великі ринки.

На основі ретельно спланованого дослідження й аналізу успіхів і невдач інноваційної діяльності в індустрії жорстких дисків та в інших галузях, ми сформулювали кілька правил, які менеджери можуть використовувати, вирішуючи, коли слід дотримуватися загальновизнаних засад раціонального менеджменту, а коли доцільніші альтернативні засади…Як і в найскладніших життєвих ситуаціях, надзвичайно важливо зрозуміти, «як влаштований світ», і провадити інноваційну діяльність, пристосовуючись до сил, які ним керують.

 

Як музика стала вільною. Цифрова революція та перемога піратства

Номер стенду: B3.26

Вітт С. Як музика стала вільною. Цифрова революція та перемога піратства / Стівен Вітт; пер. з англ. Юрій Семенов. — Київ : Наш Формат, 2016. — 360 с. ISBN 978-617-7279-74-6

«Як музика стала вільною» — це приголомшлива історія про масове божевілля, музику, злочинність і великі гроші. Це опис життя провидців і аферистів, магнатів і технічно підкутих підлітків. Американський журналіст Стівен Вітт розповідає про найбільшого музичного пірата в історії, найпотужнішого керівника музичного бізнесу, революційний технологічний винахід і нелегальний веб-сайт, який учетверо перевершив обсяг музичного онлайн-магазину iTunes Music Store. Це книжка про унікальний історичний момент, коли звичайне життя назавжди поєдналося зі світом інтернету, а вся музика, записана на звуконосіях, раптом стала доступною та безкоштовною для всіх.

Ціна: 130 грн

Замовити книгу

Я належу до піратського покоління. До приїзду в Чикаго 1997 року на навчання в університеті я й краєчком вуха не чув про формат MP3. А вже під кінець першого семестру двогігабайтовий твердий диск мого комп’ютера був забитий сотнями незаконно завантажених пісень. На момент отримання диплома я вже мав шість двадцятигігабайтових твердих дисків, усі вщент повні. На початок 2005 року, коли я переїхав до Нью-Йорка, моя колекція налічувала півтори тисячі гігабайтів музики, десь близько п’ятнадцяти тисяч альбомів*. Саме лише впорядкування всіх записів моєї фонотеки в єдиний список потребувало години часу, тож якби ви захотіли прослухати всі пісні в абетковому порядку імен артистів — від гурту «ABBA» до «ZZ TOP», — це забрало б не менш ніж півтора року вашого життя Я «піратував» у промислових масштабах, але нікому про це не казав. Зберігати цей секрет було зовсім нескладно. Ви ніколи не побачили б мене в музичних магазинах, і я не діджеював на вечірках. Файли я діставав у чат-каналах, а також через сайти «Napster» і «BitTorrent».

Від хорошого до величного

Номер стенду: B3.26

Коллінз Дж. Від хорошого до величного / Джим Коллінз. – Київ : Наш формат, 2017. – 368 с. ISBN: 978-617-7279-13-5

У цій книжці Джим Коллінз аналізує діяльність і структуру компаній, яким вдалося здійснити прорив у вищу лігу бізнесу. Він відібрав фірми, які, попри всі кризи, п’ятнадцять років поспіль показували найкращі результати у своїй галузі. Як Gillette, Kimberly-Clark, Philip Morris та іншим вдалося взяти настільки високу планку? Джим Коллінз вивів формулу — дев’ять кроків, які дозволять розкрутити маховик успіху до швидкості, яка приносить шалені прибутки.

Ціна: 155 грн

Замовити книгу

Керівники величних компаній не вирішували наперед, куди прямуватиме автобус, щоб потім набрати у нього пасажирів. Ні, вони спочатку набирали в автобус потрібних людей (і висаджували непотрібних), а потім вирішували, куди прямувати. По суті вони говорили: «Послухайте, я не знаю, куди нам треба їхати. Проте одне я знаю точно: якщо ми візьмемо в автобус потрібних людей, і вони будуть на своїх місцях, а тих, хто нам не підходить, висадимо, то обов’язково зрозуміємо, до якого чудового місця нам слід рухатися.

 

 

Фірми, що несуть любов

Номер стенду: В3.1

Сосодіа Р. Фірми, що несуть любов / Р. Сосодіа, Д. Вольф, Дж. Шет. – Дніпро : Баланс Бізнес Букс, 2017 – 336с. – ISBN 978- 966-415- 040-5

Уортонська бізнес-школа

Ми вступаємо в нову епоху, коли люди починають шукати у своєму житті вищий сенс, який не зводиться до володіння лише матеріальними цінностями. Сьогодні трансформується все – ринок, робота і сама суть капіталізму. Найбільш успішні компанії прагнуть нести людям радість, любов, щирість і душевність. Вони створюють емоційні і соціальні цінності, а не просто приносять дохід своїм інвесторам.

Ціна: 228 грн

Замовити книгу 

Настоящая книга не только бросает вызов традиционной капиталистической парадигме маркетинга, но и пересматривает непосредственно генетическую структуру капитализма. Этой книге суждено провозгласить новую эпоху в развитии капитализма, когда великие компании будут создавать ценность для всех заинтересованных сторон, а не останутся лишь агентами своих акционеров» – Филип Котлер.

Практична енциклопедія фінансового менеджера

Номер стенду: В3.1

Савчук В. П. Практична енциклопедія фінансового менеджера / В. П. Савчук. –  Дніпро : Баланс Бізнес Букс, 2017. – 976 с. ISBN 978-966- 415-058- 0

Книжка є енциклопедичним керівництвом для практичної діяльності фінансового менеджера в умовах сучасного турбулентного зовнішнього середовища. Матеріал книги поділено на три тематичні частини. У першій частині викладено основи стратегічного менеджменту з фокусом уваги на оцифровані категорії. Друга частина (включає чотири розділи) енциклопедично викладає всі необхідні фінансовому менеджеру технології і містить, крім методичних положень, велику кількість розрахункових прикладів та кейсів. Нарешті, в третій частині викладено базові принципи і сучасні технології ризик-менеджменту. Матеріали книги базуються на практичному досвіді автора, отриманому в ході виконання освітніх проектів Світового Банку, а також тренінгової та консалтингової діяльності для менеджерів вітчизняних підприємств.

Щоб стати успішним підприємцем або менеджером, мало бути енергійною людиною з безліччю контактів і відмінним резюме, не досить удачі і ринкової кон’юнктури. Для того, щоб керувати сучасним високоефективним бізнесом, потрібно розвивати свої компетенції, отримувати нові знання та вміти застосувати їх на практиці. Це особливо актуально зараз, коли Україні настільки необхідне бурхливе зростання малого та середнього бізнесу, коли наша економіка стала частиною відкритого і конкурентного світового ринку.

Книжка видана за фінансової підтримки компанії «Нова Пошта» у партнерстві з Києво-Могилянською Бізнес Школою та Міжнародного Інституту Бізнесу.

Кінцевий бенефіціар

Номер стенду: В3.1

Кузюк Р. І. Кінцевий бенефіціар / Р. І. Кузюк. – Дніпро : Баланс Бізнес Букс, 2017. – 448 с. ISBN 978-966- 415-057- 3 

Перший український бізнес-детектив

Книга інформує, навчає, змушує замислитися щодо багатьох практичних питань сучасного ведення бізнесу і мотивує до реальних дій. В ній ви прочитаєте про побудову успішної бізнес-моделі компанії, про проблеми органічного росту, корпоративне управління, конфлікт інтересів, операційне керівництво, про стратегії, управлінні персоналом, бізнес-процесах, системі внутрішнього контролю, фінансах та інноваціях.

Ціна: 275 грн

Замовити книгу

Це історія про трирічний розвиток успішної компанії до рівня великої корпорації під впливом невідомого бенефіціара. Новий власник змушує інших акціонерів і менеджмент компанії розробити якісно нову стратегію, удосконалити бізнес- процеси, впровадити жорсткий контроль і застосувати інновації. Але бізнес під прицілом. Інтерпол намагається вичислити мажоритарного власника. Та цим власником в кінцевому підсумку виявиться один з героїв. І нерівну боротьбу він виграє. Ким же буде «Кінцевий бенефіціар»? Це вам, дорогий читачу, і доведеться з’ясувати.

Банківський менеджмент приватного великого капіталу

Номер стенду: В3.1

Александров О. В. Банківський менеджмент приватного великого капіталу. Теорія і практика Private Banking. – 2-е вид. доп. – Дніпро : Баланс Бізнес Букс, 2017. – 320 с. – ISBN 978-966- 415-054- 2.

«У книзі “Банківський менеджмент приватного великого капіталу” об’єктом дослідження є досить новий для українських реалій напрямок банківської діяльності – Private Banking & Wealth Management (обслуговування приватного великого капіталу). Проаналізовано історію розвитку сегмента заможних осіб в Україні, соціально- психологічні звички використання фінансових інструментів».

Ціна: 230 грн

Замовити книгу

Україна в 2008-2015 рр. пережила дві найсильніші економічні кризи і тотальну трансформацію банківського сектора. В цих умовах вкрай важливими стали перетворення і в секторі обслуговування заможних фізичних осіб — клієнтів Private Banking. Істотно змінюються вимоги і зовнішнього ринку, особливо в частині податкового законодавства та моніторингу. Банки повинні або пристосуватися до нових умов ведення бізнесу, або піти з цього сегменту. Тим часом вимоги заможних клієнтів до безпеки і якості обслуговування стали як ніколи високі. Втрата заможних клієнтів — це втрата часто до половини пасивної бази і, відповідно, різке стиснення бізнесу. Тому для багатьох банків вибір простий — змінися або помри.

Стартап на мільйон. Як українці заробляють статки на технологіях

Номер стенду: B2.17

Ворона Т. Стартап на мільйон. Як українці заробляють статки на технологіях / Тимур Ворона— Харків : Віват, 2017.

Нове покоління українців… Яке воно? Більшості з його представників не виповнилося й сорока, проте на їхніх рахунках — мільйони доларів, а створеними ними продуктами користуються люди в усьому світі. Джерело їхнього капіталу — не батьки-олігархи і не поцуплені на держпосаді гроші, а технології.
Depositphotos, Genesis, Jooble, Grammarly і десяток інших IT-компаній — саме вони сьогодні є гордістю країни, її обличчям, яке не хочеться ховати, за яке ніколи не буде соромно.
Як українці здобувають мільйонні статки завдяки своїм знанням, розуму, наполегливості і хисту? Дізнайтеся із цієї книжки.

 

 

Стратегії геніїв

Номер стенду: B4.3

Вікінг М. Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса / Майк Вікінг ; переклад Новікової С. —  Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. – 256 с. ISBN: 978-617-12-2445-2

Як стають видатними стратегами? Ґейтс, Ґроув і Джобс були першими «бізнес-зірками» в сучасному світі технологій. Аналізуючи їхній тридцятирічний досвід управління компаніями сукупною вартістю в 1,5 трильйона доларів — Microsoft, Intel та Apple — автори цієї книжки сформулювали п’ять основних правил, що виявилися спільними в їхньому стратегічному плануванні та дозволили випередити конкурентів, які цими принципами нехтували. Саме ці правила допомогли стільниковому телефону iPhone далеко посунути індустріальних гігантів Nokia та BlackBerry, крихітній компанії Microsoft із Сіетла взяти гору над своїм головним замовником — на той час найдорожчою у світі компанією IBM, а майже збанкрутілій фірмі Intel здолати японців, корейців та європейців у боротьбі за світове лідерство в новій революційній технології — виробництві мікропроцесорів.

Ця книжка — путівник найкращими сторінками досвіду стратегічного планування, управління та практичної діяльності, який дозволить будь-кому стати ефективним стратегом, як Ґейтс, Ґроув чи Джобс.

Ціна: 99.90 грн

 

Компанії майбутнього

Номер стенду: B4.3

Лалу Ф. Компанії майбутнього / Фредерік Лалу ; переклад Клочко Р. —  Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. – 554 с. ISBN 978-617-12-2469-8

Фредерік Лалу — консультант та бізнес-тренер, колишній партнер McKinsey & Company — консалтингової компанії з майже столітньою історією, яка працює в 60 країнах світу. Його революційна, абсолютно новаторська книжка «Компанії майбутнього» вже кілька років поспіль не полишає топ-продажів на Amazon та стала справжнім проривом у світі бізнесу майбутнього.

«Компанії майбутнього» пропонує принципово новий погляд на становлення організацій, який допоможе перейти на наступний рівень розвитку й побудувати цілісну та конкуретноспроможну компанію. Ця книжка створювалася як посібник для управлінців, які відчули, що в звичному стилі керівництва чогось бракує, тому необхідно щось змінювати.

На яких принципах побудовані компанії майбутнього? Як вони працюють щодня? Що потрібно, аби створити організацію за цією новою моделлю? Чи можна трансформувати компанії, що вже існують? На реальних прикладах — і комерційних, і неприбуткових компаній — Лалу розповідає про те, як по-новому, з увагою до людей можна організовувати роботу й досягти неймовірних результатів.

 

Феномен Zara

Номер стенду: B3.30

О’Ші К. Феномен Zara. Історія генія, який заснував Inditex / Ковадонґа О’Ші ; переклад з. англ. Л. Малець. — Київ : Форс Україна, 2017. — 216 с. ISBN 978-617-7347-48-3

ZARA… Що ж криється за цими чотирма літерами? Визнана законодавиця моди… Культовий «модний» бренд… Лідер світового рейтингу компаній-ритейлерів… Флагман унікальної компанії Inditex, що під своїм прапором об’єднала такі відомі торговельні марки, як Pull&Bear, Massimo Dutti, Oysho, Bershka, Stradivarius, Uterq?e… Революціонер у сфері фешн-ритейлу і виробництва одягу, бізнес-модель якого нині вивчають провідні бізнес-школи світу… Хто ж творець такого дивовижного феномену? І яким було сходження на вершину олімпу моди? У своїй книзі Ковадонґа О’Ші, сягаючи аж до витоків ZARA, з’ясовує, як ця компанія перетворилася на глобального гравця у світі моди, якого ми знаємо тепер, і, що не менш важливо, як їй досі вдається так швидко реагувати на основні тенденції у світі моди.
Історія Zara може нас багато чого навчити. І Ковадонґа О’Ші розповідає її з глибокою обізнаністю і вишуканою легкістю.

Хіпі Inc.

Номер стенду: B3.1

Классен М. Хіпі Inc. / Майкл Классен. – Дніпро : Баланс Бізнес Букс, 2017 – 200 с. – ISBN 978-966- 415-059- 7

«Незважаючи на величезну кількість книг, статей і фільмів, написаних про рух хіпі 60-х років, можливо, наше сприйняття їх залишається неточним і неповним. Минуло п’ятдесят років, і виникає нова, заснована на великому обсязі інформації, точка зору. Люди, незнайомі чи погано знайомі з рухом хіпі, будуть здивовані масштабами їхнього впливу, вкладу їх ідей і цінностей у розвиток бізнесу і глибиною їх підприємливості і новаторства. Перші хіпі сформували найбільш комерційно успішний соціальний рух в історії Америки».

 

Завжди приємно читати невідому цікаву історію, розказану правильно. Коли більша частина Америки ставилася до хіпі з підозрою, підприємливі люди тягнулися до них, тому що вони були чесними і відкритими, а ми, в свою чергу, тягнулися до бізнесу», – Стюарт Бранд, засновник «Всесвітнього каталогу».

Як провести успішний семінар

Номер стенду: B3.1

Гамільтон П. Як провести успішний семінар / Памела Гамільтон. – Дніпро : Баланс Бізнес Букс, 2017. – 272 с. – ISBN 978-966- 415-061- 0

Книга Памели Гамільтон “Як провести успішний семінар” допоможе вам організувати максимально ефективний захід. Спираючись на самостійно розроблені та перевірені на практиці методи, автор розповідає читачам як планувати, модерувати і проводити ефективні семінари. Тут є все, що необхідно для практичної роботи: детальний опис інструментів, необхідних для підготовки і проведення заходу; методів організації колективного мислення команди; поради і рекомендації в контексті тайм-менеджменту семінару; способи пошуку натхнення і вдосконалення креативних навичок. Все це дасть можливість не лише провести успішний семінар, але й отримати в результаті цілий спектр ефективних бізнес-ідей.

 

«Чудове джерело інформації для менеджерів, лекторів і студентів. Книга спирається на всебічні дослідження і наповнена практичними порадами і прикладами вдалого і невдалого їх практичного застосування. Вона допоможе перетворити збори, які були марною тратою часу, в продуктивні та креативні семінари. Ця книга стане “керівництвом до дії” для всіх, хто планує семінар», – доктор Дебора Шоу, лектор курсу кінознавства в університеті Портсмута.

Зажечь огонь идеи

Номер стенду: В1.7

Степанов И. Зажечь огонь идеи. Идеология управления бизнесом / Игорь Степанов. – Київ : ArtHuss, 2017. – 224 c.

Арт-бук про іделогічний бізнес.

Ця книжка змінить ваше уявлення про бізнес. Багаторічний досвід Ігоря Степанова трансформується в захопливу розповідь про сучасний бізнес і ширше – філософію сучасної глобальної економіки. Книжка допоможе українському бізнесмену знайти свій шлях і віднайти унікальний голос. Автор ділиться історіями, рекомендаціями та ідеями, які допоможуть створити систему, що залишатиметься стабільною, незалежно від зовнішніх факторів. Для кого ця книжка? Для тих, хто хоче усвідомити і сформувати свою місію, яка стане путівною зіркою. Для тих, хто хоче запалати вогонь ідеї у своїх співробітниках і послідовниках. Для тих, хто хоче побудувати бізнес на віки.

 

Видання має унікальну верстку та численні малюнки Ігоря Заболотного, що візуалізують ключові ідеї.

Ціна: 499 грн

artarsenal bookforum publish messe