Українська художня проза

Місто

26.03.2017 0 Автор:
Номер стенду: B1.8
Підмогильний В. Місто / Валер’ян Підмогильний. — Київ : Основи, 2017. — 272 с., ISBN 978-966-500-805-7 

“Місто” Валер’яна Підмогильного, перший український урбаністичний роман, вийде з провокативними з сучасними ілюстраціями та витонченим дизайном. Художник Максим Павлюк створив не лише малюнки. Спеціально для проекту він зробив street art, розклеївши паперові стікери на Подолі.  Фотографії зробленого є у книзі. Максим — учасник творчого об’єднання WE BAD, яке славиться перетворенням просторів на витвори мистецтва.

Чому сьогодні варто читати роман, написаний в 1927 році? Тема підкорення людиною міста актуальна і зараз. Головний герой твору Степан Радченко дістається Дніпром до Києва, куди він приїздить на навчання. Хлопець марить «завоюванням» столиці, як і інші молодь, яка тисячами вранула із села до міста у 20-х роках минулого століття. У романі ми спостерігаємо за тим, як Степан підлаштовується до життя в столиці: до сусідських корів, яких, думав, уже не побачить, до жінок та письменницької роботи.
Ціна:  200 грн
Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe