Читомо > OMG > Журнал для тих, хто не боїться напруги

OMG

Журнал для тих, хто не боїться напруги

23.08.2012 4 Автор:

Вже десяту свою річницю відсвяткував журнал «PRO электричество» – видання з оригінальною назвою у поєднанні з обкладинкою, на якій від номера до номера з’являються екзальтовано-чарівні феї. Слоган про це немов би попереджає: журнал для тих, хто не боється напруги. Номер один у Білорусі, номер один в СНД.

Молода німфа із синіми ногами віщує про ювілей

У журналі можна знайти купу цікавої для вузькопрофільної аудиторії інформації: про релейний захист для модних ідей, моторні кабелі та навіть про знайомство із Сарансккабелем. Проте широку аудиторію журнал також здатний зацікавити, принаймні ззовні.

Це що, кип’ятильник?

Загалом ідея прекрасна – журнал приваблює око, білоруські дівчата отримують шанс прославитися, а інтерес рекламодавців до журналу тільки зростає.

І так уже 10 років.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Комментарі читачів:

 1. 23.08.2012 в 9:40 am

  бляяя

 2. Богдан Дубильовський
  23.08.2012 в 9:55 pm

  так а про що журнал?

 3. 27.08.2012 в 3:03 pm

  про електрику))) хіба не видно?

 4. Віктор
  03.02.2013 в 8:12 pm

  Чудова ідея і сподіваюсь орігінальна подача різних тем під обкладинкою. К котик поряд з гарненькою господаркою – копилка?


Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe