Читомо > Новини > Обкладинка «Аґрафки» потрапила в рейтинг часопису Mały Format

Новини

Обкладинка «Аґрафки» потрапила в рейтинг часопису Mały Format

24.01.2018 0 Автор:

Обкладинка творчої майстерні «Аґрафка» для книжки «Po trochu» польської письменниці Вероніки Ґоґоли знову в рейтингу найкращих польських обкладинок 2017 року. Про це повідомляється на Facebook-сторінці майстерні.

Цього разу десятку фаворитів обирали польські ілюстратори літературно-критичного часопису Mały Format Яцек В’ядерний та Наталя Пжибиш.

Усього до списку увійшло 10 обкладинок, 9 з яких виконані польськими художниками.

18010815_125288708032752_307351232936162823_n

За словами ілюстраторів, робота «Аґрафки» — найбільш яскрава з усієї десятки. У ній змішані різні натхнення й мотиви. Основним принципом створення графіки є повторення, повторюється форма рівних рядків, дерева та фігури. В ілюстрації є численні народні мотиви, помітні у вишивці та візерунках, але є і сучасна тема — зрештою, все збудоване з пікселів.

Також художники відзначили, що в роботі є чіткий посил до естетики комп’ютерних ігор — з їхніми послідовними рівнями, також легко помітити, що на деяких з них ховається смерть.

Раніше Читомо повідомляло, що ця ж обкладинка увійшла в перелік найкращих обкладинок 2017 року за версією польського видання Polityka.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe