Читомо > Календар подiй > Володимир Арєнєв проведе майстер-клас

Календар подiй

Володимир Арєнєв проведе майстер-клас

16-10-2014 | 16:30
м. Київ, вул. Сковороди, 2,Бібліотека Антоновичів, читальна зала 22

Під час майстер-класу Володимира Арєнєва «Від рукопису до книжки, або Сучасний письменник як власний літагент» відбудеться також презентація нового, ілюстрованого видання повісті «Душниця».

«Це місто дуже схоже на наше. Тут є мобілки, інтернет, літаки, телевізори… Школярі так само полюбляють прогулювати уроки, батьки інколи надто зайняті собою. Єдина різниця — повітряні кульки, які можна частіше побачити у найрізноманітніших місцях. А все тому, що в цих кульках після смерті зберігають душі близьких людей.У них — або у величезній давній вежі, яка називається душницею».

Після презентації відбудеться автограф-сесія, в тому числі з художником, який спеціально для цього видання зробив біля двох десятків кольорових ілюстрацій.
Учасники:

Володимир Арєнєв — письменник, редактор, публіцист

Олександр Продан — художник-ілюстратор

Олег Сілін (модератор) — письменник

Олеся Стужук — літературознавець

Деян Айдачич — славіст

Олена Судакова — директор Видавничого дому «Києво-Могилянська академія»

«Душниця» вже отримала декілька престижних міжнародних нагород. Перемогла у конкурсі дитячої та підліткової книжки «Книгуру-2013 », була визнана найкращою мережевою публікацією за даними сайту «Лабораторія фантастики » (2013), отримала престижну премію “Нові горизонти”. У серпні 2014 р. на загальноєвропейському фестивалі фантастики «Єврокон » у м. Дублін (Ірландія). Володимир Арєнєв був визнаний кращим автором фантастичних творів для підлітків, а художник цієї книжки – Олександр Продан – кращим художником-ілюстратором.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe