Читомо > Календар подiй > Владислав Івченко презентує роман «Третій фронт»

Календар подiй

Владислав Івченко презентує роман «Третій фронт»

28-11-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки Владислава Івченка «Третій фронт». Модератор — Олександр Стукало.

Що робити, коли у війні з Росією замало двох фронтів – воєнного і медійного? Правильно – відкривати третій. Третім фронтом, фронтом монстрів і чудовиськ, командує з нашого боку єдиний пристойний фахівець – Владюша Бар-Кончалаба. Йому доведеться багато чого пройти й багато кого здолати, адже цей фронт іще напруженіший, іще моторошніший за інші. Царина національного несвідомого, міфів і легенд ? саме її доведеться дослідити читачам разом із автором та його героями.

Довідка:

Владислав Івченко ? плодовитий молодий автор, у чиєму доробку ? 5 книжок про найкращого сищика імперії Івана Карповича Підіпригору (одна ? у співавторстві) й книжка про Майдан і війну, що досі триває. Нова книжка – майже на перетині попередніх сюжетів: трохи про фронт, трохи про таємниці, десь нові герої, а десь упізнаєш знайомця.

Тел.: (044) 235 88 54.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe