Читомо > Календар подiй > Віктор Неборак представить книгу-альбом «NeБorock DVA»

Календар подiй

Віктор Неборак представить книгу-альбом «NeБorock DVA»

11-04-2016 | 18:00
м. Вінниця, Книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Видавництво «Лілея-НВ» запрошує на презентацію книги-альбому Віктора Неборака «NeБorock DVA».

«Рецитатор власних текстів, продюсер поезо-химеро-рокдійств, концептуаліст кількох фестивалів і рушень» Віктор Неборак нещодавно випустив нову книжку-альбом «NeБorock DVA». Це творіння є продовженням серії авторських експериментів в царині альтернативної музики та не менш альтернативної української поезії.

У збірці презентовано 15 нових поезій та вибрані тексти попередніх років творчості. У комплекті до літературної друкованої основи додається аудіодиск із авторським озвученням віршів у поєднанні з музичним акомпанементом. Жива, інтимна лірика поета та сентиментально-вокальний супровід дозволять глибше проникнути у світ химерних видінь та філософських абстракцій Віктора Неборака.

Рекомендовано всім любителям сучасної української поезії для вечірніх читань, відчайдушним фанатам та щирим шанувальникам вокального таланту автора – для музичного супроводу ранкових діалогів з сусідами, любителям постмодерністичної творчості – для отримання чергового «ковтка свідомості в зіжмаканих світах».

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe