Читомо > Календар подiй > Про аналітичну метафізику презентують дві книжки

Календар подiй

Про аналітичну метафізику презентують дві книжки

08-02-2016 | 18:00
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Дух і Літера» запрошує на дискусію на тему «Що таке аналітична метафізика?» та презентацію книг Майкла Лакса «Метафізика» і Пітера ван Інваґена «Нарис про свободу волі». У рамках презентації двох книг американських філософів відбудеться публічна дискусія на тему «Що таке аналітична метафізика?». Модератор: Микола Симчич.

Учасники дискусії:

  • Андрій Васильченко
  • Олексій Панич
  • Єгор Поляков
  • Ганна Поляк
  • Андрій Баумейстер

«Метафізика» Майкла Лакса: – книга, адресована і студентам, і фахівцям із філософії; вона зацікавить усіх, хто хоче зорієнтуватися в сучасній метафізиці. Книга висвітлює центральні метафізичні проблеми через характеристику основних поглядів та ретельний аналіз дискусій, представлених у сучасній літературі. Зокрема, розглядаються питання природи універсалій, модальностей і часу, проблеми індивідуації об’єктів та їхньої тяглості в часі, а також дуже важлива для сьогоднішньої метафізики дискусія між реалізмом та антиреалізмом. Книга написана живою мовою і містить багато прикладів, які прояснюють складні поняття. Багаторічний досвід викладання філософії автором та його безпосередня участь у сучасних метафізичних дебатах роблять цю книгу одним із найкращим посібників із метафізики.

«Нарис про свободу волі»: Проблема свободи волі є однією з найважливіших у філософії. Чи може людина мати свободу волі у світі, де все обумовлене природною необхідністю і визначене наперед?
Ця книжка побачила світ 1983 року і зробила переворот у дискусіях про свободу волі в аналітичній філософській традиції. Її автор, видатний американський філософ Пітер ван Інваґен, послідовно обґрунтовує несумісність свободи волі та детермінізму і показує, як наша моральна відповідальність постає гарантом свободи волі. Книга буде цікавою не лише професійним філософам, а й широкому колу читачів.

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe