Читомо > Календар подiй > Презентація у Києві “Історії гірництва”

Календар подiй

Презентація у Києві “Історії гірництва”

27-11-2013 | 17:00
м. Київ, вул. Сковороди, 2, Староакадемічний корпус НаУКМА, бібліотека Антоновичів

Видавничий дім “Києво-Могилянська академія” запрошує на презентацію фундаментального дослідження Геннадія Гайка та Володимира Білецького «Історія гірництва».

Книга вперше системно, у хронологічній послідовності розкриває основні етапи світової історії гірництва, починаючи від кам’яної доби і до початку індустріальної епохи.

Розглянута історична географія освоєння різноманітних корисних копалин на всіх континентах світу. Описані найважливіші центри старовинного гірничого промислу. Показані шляхи становлення й подальшого розвитку основних гірничих і металургійних технологій. Обґрунтована авторська гіпотеза щодо передумов виникнення металургії в лоні гірничої діяльності людства.

Наведені унікальні артефакти давнини, що не мають однозначного пояснення й до сьогодні, зокрема – на межі гірництва та магічних практик, алхімії тощо.

Розкрито вплив гірництва на перебіг історичних процесів, культурний і технологічний поступ людства. Окремий розділ присвячено розвитку гірництва в Україні.

Текст супроводжується багатим ілюстративним матеріалом (понад 800 ілюстрацій) і численними свідченнями самовидців гірничої справи різних народів та історичних часів.

Книга буде корисною всім, хто цікавиться історією та археологією, зокрема історією техніки й інженерної діяльності, археометалургією та індустріальною археологією, культурною спадщиною гірників.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe