Читомо > Календар подiй > Презентація аудіокниги Івана Андрусяка “Третій сніг”

Календар подiй

Презентація аудіокниги Івана Андрусяка “Третій сніг”

26-08-2014 | 18:00
м.Київ, книгарня "Є" (вул.Лисенка, 3)

Ця історія трапилася у давній і красивій країні, яка не мала назви. У ведмедівни Олени хтось поцупив мед. І допитливий їжак Петро береться знайти винуватця. У казковій повісті про лісових мешканців Іван Андрусяк говорить із дітьми про сучасні проблеми: що робити, коли хтось нав’язує свою мову, поводиться агресивно, або як допомогти другові, який втратив зір?

Повість-казка “Третій сніг” була озвучена в рамках волонтерського благочинного проекту “Аудіокниги для людей із вадами зору”.

Проект є некомерційним, записані аудіокниги не продаються. Весь наклад буде передано у спеціалізовані бібліотеки для незрячих та школи-інтернати для дітей із вадами зору по усій Україні. У паперовому форматі книга вийшла у видавництві “Фонтан казок”.

Гостями презентації будуть автор твору – поет, письменник і видавець Іван Андрусяк, журналістка і ведуча програм Українського радіо Галина Бабій, яка начитала текст повісті, та інші учасники проекту.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe