Читомо > Календар подiй > Олена Гребенюк влаштовує виставку живопису «Погляд жінки»

Календар подiй

Олена Гребенюк влаштовує виставку живопису «Погляд жінки»

28-09-2017 | 17:00
м. Київ, Національний заповідник «Софія Київська» (Хлібня)

Виставка живопису Ольги Гребенюк «Погляд жінки» триватиме 7 вересня – 28 вересня 2017 року.

Ольга Гребенюк – цікава та неординарна постать сучасного українського мистецтва, чиї роботи вирізняються серед інших своєю витонченістю, таємничістю, делікатністю. Образ жінки доволі часто виникає в її творчості. Спокійні постаті уособлюють в собі внутрішній світ переживань та емоцій, які так яскраво відображає художниця, створюючи на противагу йому динамічно-декоративне тло неймовірних фантастичних пейзажів, де природа є невід’ємною частиною творчого задуму.

Медитативне звучання читається у поглядах жінок, які майже ніколи не дивляться на глядача, вони спрямовані в бік власного світосприйняття, душевних переживань та думок. Динамічні переплетіння оточуючих деталей і тла яскраво контрастують зі статичними фігурами, які ніби плинуть серед простору невагомості. Простий та водночас орнаментовано-складний одяг, дивовижні зачіски та головні убори надають образам певної таємничості. І лише деякі введені деталі повертають у реальний світ, якій так влучно прихований від ока пересічного глядача. Майстриня ніколи не допускає зайвого, її творчість не дозволяє втручання, але дозволяє споглядання та сприйняття.

Вона живе мистецтвом. Її роботи наче музика, яку можна відчути лише повністю занурившись у потойбічний світ картин Ольги Гребенюк.

Марія Скоблікова
мистецтвознавець
науковий співробітник НХМУ

Куратор: Ніна Бурневіч burnevich@gmail.com, (067)193-13-50

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe