Читомо > Календар подiй > Олена Герасим’юк презентує «Розстрільний Календар»

Календар подiй

Олена Герасим’юк презентує «Розстрільний Календар»

13-08-2017 | 18:00
м. Львів, Дзига, вул. Вірменська, 35, 2-й поверх

Олена Герасим’юк презентує «Розстрільний Календар». Модеруватиме кінорежисер, поет, перекладач та музикант – Олександр Фразе-Фразенко.

«Розстрільний Календар» – це унікальна хроніка політичних репресій в радянській Україні. Страшні події нашої історії ХХ століття — арешти, допити, заслання, розстріли українських політичних діячів, військових, науковців, митців, письменників, громадських активістів — викладені не у звичній хронологічній послідовності, а прив’язані до традиційного календаря. Тут не лише зафіксовані дати подій, але й подані короткі розповіді про долі людей, які зазнали переслідувань та катувань. Така форма викладу наочно показує схему роботи радянської репресивної машини та привертає увагу до сторінок історії, які нам потрібно знати і пам’ятати.

Довідка:

Олена Герасим’юк – поетка, есеїстка і перекладачка. Авторка поетичної збірки «Глухота» (К, Смолоскип, 2014). Лауреатка: Першої премії у конкурсі пам’яті Леоніда Кисельова (2012), Міжнародної україно-німецької літературної премії імені Олеся Гончара (2013), Другої премії літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» у номінації «Поезія» (2013). Перша гостя резиденції для письменників «Станіславський феномен» (2013). Окремі вірші перекладено англійською, литовською, грузинською, італійською, німецькою, сербською, польською, білоруською та російською.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe