Читомо > Календар подiй > На проект #RV_Dialogue завітає поет Выдумайэхо

Календар подiй

На проект #RV_Dialogue завітає поет Выдумайэхо

06-02-2016 | 19:00
м. Рівне, готель Оптіма, вул. Словацького, 9

Організація «Література.РВ» запрошує рівнян на відкриття свого 9. сезону «Зима-весна 2016», а також міжкультурного літ.проекту #RV_Dialogue. 

#RV_Dialogue – це серія парних літературних виступів, сенс яких полягає в налагодженні діалогів між авторами, що пишуть різними мовами (російсько-, українсько-, білорусько-, польськомовні та ін.).

Першим гостем стане харківський поет Алексей Рисованный (він же Выдумайэхо) – представник молодої генерації мережевих авторів східної України. З іншого боку #RV_Dialogue з ним буде Вікторія Дикобраз – керівник організації «Література.РВ».

Рівнянам пропонується стати глядачами і учасниками розмови, спільного виступу таких різних, але в основі своїй подібних авторів.

Довідка:

Выдумайэхо – поет із Харкова, впізнаваний за голосом завдяки аудіозаписам його віршів у стилі мелодекламації. Має кілька сольних книг, виданих самвидавом, а також 2 аудіоальбоми. Автор подекуди аж надто песимістичних, однак як ніколи правдивих і сильних текстів.

Вікторія Дикобраз – поетка з Рівного, літменеджер. Автор артзбірки віршів «Семантика наших прикрас», виконавчий директор «22. Форуму видавців у Львові», модератор літподій.

Вхід: 25-40 грн.

Додаткова інформація: (098) 454 93 09 (Анна Невірковець)

Подія Вконтакті

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe