Читомо > Календар подiй > «Мовомарафон-25» запрошує приєднатися до акції

Календар подiй

«Мовомарафон-25» запрошує приєднатися до акції

16-10-2016 | 17:00
м. Дніпро, книгарня «Є», вул. Глінки, 15

Проект «Мовомарафон» запрошує на зустріч із учасниками та небайдужими до анонсованої теми, зокрема координаторам марафону Оксаною Кошовою та Елеонорою Даниловою.

Нещодавно добігла кінця акція «Мовомарафон-25» до 25-річчя незалежності України, де усі охочі могли випробувати себе і спробувати 25 днів говорити лише українською мовою. Беручи участь в акції, ми відкрили для себе нові сторінки української культури, дізналися більше про себе і про людей навколо. Тож саме час поділитися цим досвідом і знайти нові можливості для україномовного спілкування.

Ми запрошуємо на зустріч усіх мовомарафонців у Дніпрі, а також усіх, хто любить українську і хотів би приєднатися до україномовної спільноти. На першій зустрічі ми підіб’ємо підсумки «Мовомарафону-25», поділимося враженнями та дізнаємося, які зміни сталися у житті тих, хто почав спілкуватися українською у повсякденні. Також на вас чекають цікаві конкурси та спеціальні призи!

Тел.: (056)732-13-92

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe