Читомо > Календар подiй > Ігор Померанцев прийде на зустріч у Діалоговому клубі

Календар подiй

Ігор Померанцев прийде на зустріч у Діалоговому клубі

06-09-2017 | 19:00
м. Київ, Дім МК, вул. Б. Хмельницького, 57-Б

Рідкісна нагода побачити і почути видатного російського радіожурналіста, есеїста і поета Ігоря Померанцева.

Ігор Померанцев вимушено покинув Радянський Союз у 1978 році, щоб уникнути вислання, і відтоді жив у Західній Європі і є російським письменником. Його дитинство пройшло у Забайкаллі, а з п’яти років – у Чернівцях. Відтак пан Ігор існує у міжнаціональному просторі трьох культур: європейської, російської та української.

Діалог з Ігорем Поменанцевим про культуру на фоні війни і війну на фоні культури. На вас чекає показ двох короткометражних документальних фільмів, автором яких є Ігор Померанцев та Лідія Стародубцева: «Шов. Психолог на війні» про фізичні і психологічні травми українських військових та «Ампутація. Війна і поезія» про трагедію на сході України. Діалоговий клуб – це чутлива, взаємна розмова задля пошуку правди. Це новий формат притяжіння людей та ідей. Наші гості – відомі лідери сучасності. А учасники діалогу – це ви.

Модератор – Лариса Мудрак.

Вартість квитка для участі в Діалоговому клубі 200 грн.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe