Читомо > Календар подiй > Ева Гата презентує книги «Казки чарівного королівства Красолі» та «Стати Сонцем»

Календар подiй

Ева Гата презентує книги «Казки чарівного королівства Красолі» та «Стати Сонцем»

03-09-2014 | 18:00
м. Львів, просп. Свободи, 7, книгарня "Є"

Призначення кожної людини – творити простір любові. Однак на Землі панують сім злих сестер: Гординя, Страх, Пожадливість, Брехня, Заздрість, Байдужість, і Лінь. Вони підступно оповили людські душі темрявою і безжалісно руйнуть матінку Землю. Мешканці казкового королівства Красолі — добрі чарівники і феї — вирушають на допомогу людям. Про це йдеться в дитячій книжці Еви Гати «Казки чарівного королівства Красолі».

Інколи видається, що обставини надто могутні, а людина безсила. Та це не так. Усе залежить лише від внутрішньої настанови. Побудувати простір Любові можна лише змінивши себе. Це не складно –досить розширити власні горизонти, й тоді неподоланне стає нікчемним і мізерним.
Книжка «Стати Сонцем» складається з оповідань про різних людей: зовсім юних, молодих, зрілих і літніх. Зробити крок назустріч Сонцю не пізно в будь-якому віці. Варто лише забажати, і осяяння неодмінно прийде.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe