Читомо > Календар подiй > BBC Україна запрошує відвідати круглий стіл «25 років ВВС Україна»

Календар подiй

BBC Україна запрошує відвідати круглий стіл «25 років ВВС Україна»

09-06-2017 | 14:00
м. Київ, конференційна зала готелю «Fairmont Grand Hotel Kyiv» за адресою вулиця Набережно-Хрещатицька, 1

BBC Україна запрошує Вас відвідати круглий стіл «25 років ВВС Україна: перевірка фактів тоді і зараз» з нагоди 25-тої річниці заснування Української служби Бі-Бі-Сі.

Просимо підтвердити зареєструватись до 5 червня 2017 року за адресою: Lisa.lukianenko@bbc.co.uk

1 червня 1992 року у незалежній Україні розпочались радіотрансляції на коротких і середніх хвилях – так почала свою роботу перша на пострадянському просторі не російськомовна служба ВВС.

Сьогодні ВВС Україна пропонує свій контент на веб-сайті bbc.ua (українською та російською мовами), на ТБ – завдяки співробітництву з українським телеканалом ICTV, та у соціальних мережах Facebook, YouTube, Ins tagram, Google+ та Twitter – @BBC_ua and @bbcukrainian ( українською та російською).

Голова Всесвітньої служби ВВС Франческа Ансворс відзначає: «ВВС Україна пропонує незалежні та перевірені новини, а також аналітичні матеріали наших журналістів з України, Росії та Великої Британії й інших мовних служб зі всього світу. Завдяки цьому є можливість побачити події в Україні й регіоні у загальносвітовій перспективі і розповісти про Україну світові. У свою 25-ту річницю ВВС Україна готується до запуску новинної ТБ-програми. Вона збагатить й урізноманітнить контент, який ВВС Україна пропонує аудиторії».

У п’ятницю, 9 червня, у Києві відбудеться круглий стіл «25 років ВВС Україна: перевірка фактів тоді і зараз», у якому візьмуть участь Голова Європейського департаменту Всесвітньої служби ВВС Артем Лісс, Головний редактор ВВС Україна Ніна Кур’ята і засновниця та перша голова Української служби Елізабет Робсон. Також у дискусії візьмуть участь українські журналісти з «Радіо Свобода», проекту «Stop.Fake», «Детектор Медіа», Інституту масової інформації, проекту «Доступ до правди» та інших медіаорганізацій.

Журналісти обговорять, як змінилися способи перевірки фактів та боротьби з фейковими новинами зі зміною інформаційних платформ. Дискусію, що відбуватиметься перед запрошеною аудиторією, ВВС Україна також транслюватиме у Facebook. Підсумковий матеріал буде опубліковано на сайті bbc.ua.

ВВС Україна є частиною Всесвітньої служби ВВС.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe