Читомо > Book Art > Книжка-землетрус Уїлфреда Кастілло

Book Art

Книжка-землетрус Уїлфреда Кастілло

18.07.2010 0 Автор:

Уїлфред Кастілло (Wilfred Castillo), нещодавній випускник державного університету San Jose і талановитий графічний дизайнер, що працює у двох напрямках, які сам він визначає структуруванням та, зрозуміло, малюванням. «Мені подобається створювати із купи несистематизованої та надлишкової для багатьох інформації щось прекрасне і зрозуміле кожному», – каже Уїлфред і показує свою книжку-землетрус.

«Earthquake» – вдалий приклад демонстрування можливостей матеріальної структури видання. Порізьблені сторінки-уламки містять у собі максимум інформації, від текстової до ілюстратвної; не знехтував автор також і синтезовано-інформаційними прийомами інфографіки.

wilfredcastillo_earthquakes_4

За словами Уїлфреда, книжка видана тільки в одному примірнику, оскільки є результатом спецзавдання на одному із університетських курсів. Для втілення проекту необхідно було обрати тварину або природне явище та розкрити його сутність шляхом «візуальної комунікації». «Я обрав землетрус через те, що природне явище, на відміну від тварини, не має візуальної конкретики, а те, що ми уявляємо під цим словом, швидше, є його наслідком, аніж ним самим» – розповідає Читомо Уїлфред.

wilfredcastillo_earthquakes_2

wilfredcastillo_earthquakes_5

Що є землетрусом, до речі, пояснює не тільки візуальний образ книжки, але і її «механіка» – характер перегортання перегортання сторінок, використаний цупкий картон, що дозволив не порвати, а саме поламати тектонічні плити традиційної книжкової структури.

wilfredcastillo_earthquakes_1

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe